• 0907 458 333
  • Office: Jegorovova 37 (areál Fatra), Banská Bystrica 97401
  • Certifikáty

Plastické mazivá

Plastické mazivá FUCHS

RENOLIT MP

Univerzálne mazivo pre všetky mazané miesta v osobných automobiloch ako aj úžitkových vozidiel a pracovných mobilných strojoch.  Je uvoľnené k používaniu firmou Mercedes-Benz podľa DBL 6804.00 pre prevádzkové náplne podľa špecifikácie - Blatt 267.0

RENOLIT MP Plus

Ideálne univerzálne mazivo pre všetky mazané miesta v osobných automobiloch ako aj úžitkových vozidiel a pracovných mobilných strojoch. Poskytuje veľmi dobrú ochranu pred koróziou, má veľmi dobré vlastnosti pri nízkych teplotách.

RENOLIT MP 735 X

Používa sa vo valivých a klzných ložiskách pri požiadavke na priľnavé a konzistentné plastické mazivo.

RENOLIT LZR 000

Má dobrú priľnavosť na povrchu kovov a je ľahko transportovateľné za pomoci centrálnych mazacích systémov pre tekuté plastické mazivá i pri nízkych teplotách. Používa sa hlavne v centrálnych mazacích systémoch nákladných a úžitkových vozidiel.

RENOLIT FLM 2

Odporúča na mazanie valivých a klzných ložísk najmä pri ich vysokom rázovom a tlakovom zaťažení a taktiež na predlženie domazávacích intervalov týchto ložísk, na mazanie poľnohospodárskych strojov, stavebných strojov ako aj iných pracovných strojov v poľnohospodárstve, v kameňolomoch a baniach, v betonárkach a v gumárenskom priemysle.

RENOLIT CA-LZ

Vhodné v širokom rozsahu aplikačných teplôt pre dlhodobé mazanie motorových vozidiel, priemyselných, stavebných a poľnohospodárskych strojov.

RENOLIT DURAPLEX EP 2

Špeciálne mazivo na dlhodobé mazanie bežných aj valivých ložísk, ako napr. ložiská na uvoľnenie spojky vo vozidlách, vysoko zaťažené ložiská v strojoch atď.